• hmu@ukr.net
  • +380997717780

ПЕРЕВАГИ Т-64 НАД Т-72

Після боїв із ворогом українські танкісти ремонтують свої машини та тренуються на одному з полігонів Донеччини. Саме там кореспонденту АрміяInform вони розповіли про курйозне знищення бронетранспортера противника та, спираючись на власний досвід, порівняли українські Т-64 з російськими Т-72.

— Ми зараз обкатуємо машину, перевіряємо всі системи, проводимо злагодження екіпажу та готуємося до чергового виїзду в бій із ворогами, — розповідає навідник танка Сергій. — Ця модифікація краща за російський Т-72 своєю швидкострільністю, прохідністю, що відчутно в складних погодних умовах. І гармата в нас швидше наводиться з тим же 125-м калібром.

— Наш Т-64 кращий за прохідністю, ніж ворожа сімдесятдвійка. Так, у нас двигун слабший, швидкість менша, але ж здебільшого ми по ґрунтових дорогах катаємо, то тут у нас перевага, як і по броні, — доповнив водій танка Артур.

На своєму Т-64 танкісти понищили вже чимало ворогів. Вдавалося це робити навіть в умовах обмеженої видимості.

— Була в нас навіть комічна ситуація. Отримали завдання знищити ворожий контрольно-спостережний пункт. Тоді якраз димка всюди була, й нічого не видно. Тож ми були змушені стріляти наосліп в бік КСП. Так і зробили, але влучили у ворожий БТР. Хочу сказати, пережив тоді чудові відчуття, — розповів Сергій.

Валентин Столярчук

Михайло Чубай

Джерело